Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az első...

KovacsAdam kérdése:

Mi a véleményetek az első filmemről?


2014. jan. 14. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, kuruc infon nevelkedtetek? :D
2014. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem kuruc.infon hanem Nagy Romániában!
2014. jan. 15. 18:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Akiket érint, azok őrizzék a hagyományaikat. Én is őrizném, ha pl. a nagyapám 30-40 éve megtanított volna rá, de mivel ő soha nem is hallott a rovásírásról, ahogy az itt élők 100% sem, így ez elmaradt. És mivel ez csak egy divathullám lett, amit a Jobbik és holdudvara tett azzá, így nem is élek ezzel a lehetőséggel. Azt a linket nem azért kaptad, mert leszavazták a helységnévtáblát, hanem mert maga a beterjesztő jobbikos képviselő sem tudta kiválasztani a helyes feliratot, ahogy neked is kb. 1 hetedbe telt kibetűzni azt a pár kiírást. Sajnos az én falum határát is rondítják az ilyen táblák, miközben tényleg senkinek semmi köze itt ehhez az íráshoz, ahogy a gagyi székelyzászlóhoz sem ami a mi polgármesteri hivatalunkon lengedez már egy éve. Nem vagyok balkáni, sőt... Ti nem akartok Európához tartozni! Ti gondoljátok úgy, hogy mi büszke lovasnemzet vagyunk, úgyhogy kuss van mindenkinek. Persze ehhez nélkülözhetetlenek az ilyen videók: [link]

Évek óta látom, ahogy a populista pártok és egyes csoportok hülyére veszik az emberek millióit céljaik eléréséhez. Ha Erdélyben élsz, akkor te is csak a magyar politika játékszere vagy. Nem elég itt a gyűlölködés, még határokon kívül is kell. Majd ha annyi idős leszel mint én, és annyi országban jársz mint én, és megpróbálod összerakni a dolgokat, megpróbálod értelmezni az ok-okozati összefüggéseket, akkor majd rájössz, hogy csak pár hataloméhes kis Hitlernek statisztálsz. De hajrá! Így akár újra lovas nemzet lehetünk (nem hobbiból).

2014. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
"A gagyi székely zászló." Szerintem nincs miről beszéljünk, úgyhogy most fejezzük be!
2014. jan. 15. 20:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Wikipédia: "A 21. század előtt nem volt zászlaja a székelyeknek, mert 1876-ig mindegyik székely szék mint önálló politikai egység a saját szimbólumait használta, utána pedig trianonig a magyar állami szimbólumokat."


Úgyhogy tényleg itt befejezzük.

2014. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gagyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 17. 14:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem azon van a hangsúly! Örülök, hogy rajzolt nektek valaki zászlót pár éve, de semmi keresnivalója a mi polgármesteri hivatalunkon, ahogy a rovásírásnak sem a falunk határán! De rágódjatok még ezen pár hétig. :D
2014. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!