Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 0xc000000f hiba. Mi...

Windows 8 0xc000000f hiba. Mi lehet a probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Először beleraktunk a gépbe egy videokártyát tesztelni, majd kiszedtük, visszaraktuk a régit, majd elindítottuk és betöltött a Windows. Majd amikor leállítani akartam írta folyamatosan, hogy leállítás majd egy hibaüzenettel(nem láttam pontosan mi kb 1 tized mp-ig volt) leállt. Azóta nem töltött be újból a Windows. Bedugtam egy pendriveot rajta a win8-al(többször telepítettem rá róla fel, több gépen) és ki lett választva a hibaelhárítás. Most már ott tartok, hogy újra akarom rakni a gépet, DE elindul: [link] itt kiválasztom a boot menüt, majd pendriveról bootolom. Majd ez jön be: [link] És ezután max újraindul egy idő múlva magától, vagy én indítom újra.

Ha meg nem rakok be semmit, csak elindítom a gépet akkor pedig ez: [link]

Mostmár az a lényeg, hogy elinduljon a gép :D Előre is köszönöm a válaszokat! (googlen nem találtam megoldást rá :/)



2014. febr. 5. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak sajnos egyik se segített, mivel nem ugyan az volt a probléma, mint náluk. Végül sikerült megoldani, de hogy-hogy, fogalmam sincs, csak tippelni tudok. Babráltam vele és végül helyrejött :)

Még egyszer köszönöm!

2014. febr. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!