Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Lapi84954 kérdése:

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

ASUS_K95VB-YZ016D


[link]


Ezt néztem ki, de nem igazán értek hozzá. Szerintetek ez jó lenne. Amire használnám: filmnézés: ezért a a 18.4" és full hd, ritkán játszom is, és szeretném, ha ekkor nem szakadoznának az újabb játékok se.

Ja és mekkora a különbség a 15,6" és 18,4" között, mert neten nem találtam ilyen összehasonlítást



2014. jan. 28. 22:21
 1/7 anonim válasza:
ezen biztos nem szaggatna semmi se..ez a gép még 5év mulva is az lesz szerintem.. és a különbség az kb 7 centi átmérőbe, ami igy nem hallik soknak de amúgy az látszatra sokkal nagyobb.
2014. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
annyit azért hozzátennék ahoz a "biztos nem fog szaggatni semmi"-hoz hogy a GT740m az egy középkategóriás GPU, tehát azért az újabb játékok meg tudják fogni, full hdben meg pláne, de ha visszább veszed a grafikát úgy elmegy rajta kb minden. Másik meg hogy csak akkor vegyél ekkorát szerintem ha tényleg nem akarod sehova hurcolászni. (elég nagy különbség van köztük ha cipelni kell. 4kiló környékén van egy ilyen, a 15,6os meg olyan 2,5 de vannak könnyebbek is) Egyébként filmnézésre(vagy akár játékra) egy külön monitor vagy tv is megteszi.
2014. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
amúgy összefoglalva jó választásnak tűnik, csak ne kelljen cipelni:D
2014. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én laptop párti vagyok, de ez már nekem is durva. Ez nem az a méret, amit hordozni kellene. Sőt, igazából már veszélyes is. :P

Biztosan laptopot akarsz? Ha nem, akkor ennyi pénzéért jelentősen nagyobb monitorral és komolyabb felszereltséggel is tudnának összerakni gépet.

Egyébként, maga a gép 4,2 kiló, a táp durván 1 kiló, a táska, ha nem valami vászon cucc, akkor legalább 2.

Ez egy 7 kiló környéki valami. Nem hangzik soknak, de elég az 5 is, ha cipelni kell :)

Maga a gép egész pofás. Az anyag minőségre azért kiváncsi lennék, de összességében egész jónak tűnik.

2014. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehelyett vennék egy mini gépházat, takaros kis cuccokkal, jó nagy monitorral és maradna 50ezrem elkölteni.
2014. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Külföldön dolgozom, és ott nincs lehetőség asztali gépre. Szóval csak olyan félévente hoznám haza, azt meg ki lehet bírni szerintem, de még nem láttam élőben ekkora laptopot. Jövőhéten megnézem és ha megfelel akkor szerintem ez lesz.

A játéknál meg nem muszáj full hd-n vinnie csak közepesen menjen

2014. jan. 29. 15:16
 7/7 anonim válasza:
Csak is ASUS <3 :) Napi 18 órát nyúzom,játékkal,minden programmal.van hogy 24-et is munkában,semmi baja nem volt még,2 éves lett. 6657 üzemóra van benne. ;) Enyém Asus X53U
2014. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!