Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek 150...

Milyen laptopot vegyek 150 ezer ft-ból? Sulis dolgokra kellene főleg!

Figyelt kérdés

Gépelés, szövegszerkesztés, dokumentumok tàrolása, esetleg online filemzés!

Semmi játék vagy nagyobb programm. Esetleg egy photoshop...

Nagyon jó aksija legyen, nagy átmérőjű képe.


És a legfontosabb, csak 0% thmmel tudnánk megvenni, vagy tescóból! Media markt, stb...


Milyet ajánlanátok és miért?

Egy olcsóbb sony vaio? Dell, asus...

Fogalmam sincs milyet kellene venni...

Vagy a legolcsobb apple mac? 220 körül van, de csak akkor, ha valóban megéri az árát!


Köszönööm!!


2014. jan. 4. 16:01
 1/4 anonim válasza:
Ha csak ennyi mindenre kell akkor minek költesz rá ilyen sokat? De te tudod.
2014. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát figy, amire neked kell, arra bőven sok az a 150 ezer. Már 100 alatt is vehetsz olyat, ami kielégíti minden vágyadat. A plusz pénz már számodra csak gyorsaságbeli különbséget fog jelenteni. Mert pl még egy játékos foglalkozik a vga-val + procival, addig igazából neked egyik se fontos. Esetleg a proci az, ami számodra érezhető különbséget adna a használatnál.

Amúgy így márkára elég öö.. hogyis mondjam, tehát nem lehet azt mondani bármelyik márkára, h jó, mert jön vki, és rácáfol. És indokkal! Mert problémásabb terméke mindnek van. Tehát és saját tapasztalatból írok neked márkát, ami NEKEM bevált, mint laptop: SONY, ASUS, ACER. Annyi, h az Acernek volt egy hdd cseréje, de egyébként hibátlanul működik, 4 évesen is bírja az akksija, meg gyors is, stb. Tehát nekem ezzel a 3 márkával volt eddig dolgom, és bevált. De majd jönnek, és mondják h Acer az sz.r, meg Asus is... úgyhogy, ez inkább rád lesz majd bízva :)

2014. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annak csak örülök, ha olcsóbban is kapok egy megfelelő gépet!

Akkor

Ne márkáról beszéljünk, hanem papírra írt adatokról!

Mi mit jelent?

Mit kell nekem főleg figyelembe venni?

2014. jan. 4. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is, fontos az első benyomás :D Azaz h tetszedjen egy laptop, de ezt majd utána.

Ajánlott a 4 GB Ram. Igazából neked 2 is elég lenne, de inkább 4eset vegyél, ez ma már majdnem alap.

A Vga igazából mind1. Neked egy Intel HD is elég. Vki még játszani is tud egy Intel HD-n, úgyhogy neked igazából tökéletes :) Nekem is van egy intel vga-s laptopom, csak játéknál hátrány! Egyébként tökéletes!

A proci... :) Na ez az, ami megtudja dobni az árat. De persze az élményt is. Próbálj meg egy Intel Core i3at nézni. Az neked bőven elég lesz. A pentium az már tud kellemetlen pillanatokat okozni egyes dolgoknál, de az i3-ban még soha nem csalódtam. Ha lehet, próbálj meg Ivy Bridge-t nézni. A Sandy már picit régebbi, + már a Haswell is kijött, úgyhogy mehet az Ivy :) Ez a 3. gen-es proci. Azaz olyan i3-at keress, ami 3-al kezdődik. Azaz nem a 2000res széria, ez a Sandy. Az Ivy a 3000, a Haswell meg 4000. De ha találsz 4. genest, azt is veheted :D:D Csak az picit drágább lesz.

A HDD meg a te döntésed. 500 giga, 750, 1 TB, te tudod mi kell neked. A többi meg adott szokott lenni egy laptopnál :)

2014. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!