Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet lassú a gépem?...

Miért lehet lassú a gépem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nincsen rossz gépem úgy általában véve. Nem a legkorszerűbb, de pár éve még nagyon is jó masinának számított. Nemrég viszont nagyon lassú lett. Először csak kicsit, annyira nem is volt zavaró, de ma már egyre inkább az. Előfordul, hogy lefagynak a weboldalak, hallgatok egy zenét és megáll vagy meg akarok nézni egy filmet és kb. 30-60 másodpercet kell várni, hogy elindulhasson. Alkatrészcsere nem volt, de pár hónapja egyáltalán nem volt ez jellemző. Három különböző vírusírtóval is lefuttattam teljes rendszervizsgálatot, mindegyik azt írta, hogy vírusmentes a gép. Töredezettségmentesítést is szoktam csinálni és a Ccleaner-t is rendszeresen használom. Valami ötlet, hogy mi lehet a baj?
2014. jan. 27. 18:12
 1/3 anonim válasza:
Mióta nem volt újratelepítve?
2014. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó újratelepítés kb. 3 hónapja volt. Nincs most sem sok cucc a gépen, csak pár film, képek, ilyesmik.
2014. jan. 27. 18:37
 3/3 anonim válasza:
Telepítsd újra a windowst , nekem pont a vírusirtótól lassult be a gép, hiába töröltem le.
2014. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!