Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon, hogy tudom megvált...

Facebookon, hogy tudom megváltoztatni a nevem, ha már nem engedi a fiókbeállításoknál?

Figyelt kérdés
Írtam a facebooknak,de mindig ugyanolyan levelet küldenek vissza.. ami nem segít tulságosan..poénos nevem voltak eddig játékokból stb..,de nem akarok uj fb-t csinálni,mert az emailem is megvan szokva,sok ismerösöm van 1 év lenne mire mind bejelölne megint.. tudnátok segiteni? sürgöslenne köszönömszépen :)

2014. jan. 19. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, hogy limitálták a névváltoztatás lehetőségét? Lehet hogy egy bizonyos szám felett már nem lehet megint megváltoztatni. Mindenesetre kíváncsian várom, hátha lesz végül megoldása a problémádnak.
2014. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!