Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Windows 7...

Nagyzsolt1 kérdése:

Mennyibe kerül egy Windows 7 telepíttetése egy számítástechnika boltban úgy hogy nem veszem meg a lemezt csak telepíttetem a Windows 7-et?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél már hülye! (bocsi,hogy ezt mondom)

De egy Windows telepítésért ne adjál már ki pénzt.(mert gondolom nem ingyen rakják fel)

Neked ez otthon fél óra max 1 óra alatt meg van+felrakod a drivereket.

2014. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én nem ezt kérdeztem hanem hogy mennyibe kerül
2014. jan. 13. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:

A számtech boltban ugyanolyan tört windowst raknak rá mint amit te le tudsz tölteni. Ne adj érte pénzt. Nézz meg youtubeon egy videót hogy kell csinálni és hajrá.

Egyébként egy óradíj szokott lenni

2014. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem se adj érte pénzt de egyébként 2000-2500 szokott lenni.
2014. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 levis56 ***** válasza:
Zalai vagyok,itt nálunk 7000 ft simán driverek nélkül.
2014. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5k alatt nem szarakodnék én a géppel (óránként), drverekkel, szoftverekkel a duplája lehet kb, +áfa meg anyámtyúkja.
2014. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Windows 7 telepítése egyáltalán nem nehéz dolog.

Szerintem egy 11 éves gyerek is föl tud dobni egy Windows-t.

Pár lépésből áll az egész.Leformázod a C partíciót aztán már megy minden magától.Gyerek játék az egész.Aztán fel hajítod a drivereket,és felrakod a neked szükséges progikat. Elsősorban nem árt egy vírusírtó.Aztán jöhetnek az ilyen irodai programok (microsoft Office) meg amire még szükséged van.Én nem dobálnék ki rá pénzt.

2014. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem 3 ezret bátran kérhetsz érte+ driverek további 3
2014. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!