Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A két laptop közül melyiket...

A két laptop közül melyiket választanátok? Játék is szempont.

Figyelt kérdés

[link]


[link] +4GB RAM.


Az is fontos h multikkal is lehessen viszonylag jól játszani és egyéb CPU igényes játékokkal is. Vagy amikor minden felrobban, egy csomóan szaladoznak körülöttünk stb. Nem tudom, hogy az i7-4500U képes-e ilyen teljesítményre, mert ugyebár elég gyengécske i7.


2014. jan. 13. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
DELL picit erősebb VGA -van, de Lenovóban erősebb CPU és szubjektív véleményem szerint jobb márka. :-)
2014. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ezeket én is tudom, de azt még mindig nem, hogy az i7-4500U képes-e a multis, vagy cpu igényesebb játékokat is vinni vagy arra már egy erősebb kellene?
2014. jan. 13. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél játszani? Az is elég fontos lenne. Ha CS 1.6-ozni akaorsz (Ki ne akarna? Mi azon szocializálódtunk :))

Ahoz bőven elég a fele is. BF4-hez Ultrán viszont még talán a 2 együtt is kevés lenne :)

Én is a Lenovo-t választanám. Sokszor nem a processzortól függ, hogy mennyire szaggat az adott játék, de még csak nem is a gépedtől. A net, meg a játék optimalizáltsága is igen fontos :)

Például : A fent említett Lenovo g500-ast használva

high-on és low-on is azt laggos TERA online-ban egy-egy party, amiben 30-an indulunk egyszerre. De ezt mindenki más is tapasztalja. Ezzel szemben BF3, erős medium-on tartja a 35 FPS-t minden körülmények között.

És volt szerencsém kipróbálni az Új NFS-t is, ami ugye szintén multy alapú.... Elég érdekes dolgokat produkált low-on is meg high-en is. Ha 3-an voltunk egymás mellett, akkor lagg volt, egyedül meg semmi.

Itt meg a "szomszéd sofőr" pingje miatt nem tudtam játszani :)

Összességében a processzor elbírná a nagy bulikat, de nem biztos, hogy a szerverek/játékos társak is.

2014. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!