Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pendrive-om teljesen magától...

Prym kérdése:

A pendrive-om teljesen magától használhatatlanná vált (inkább meghalt. ) mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kingstone, 8 gigás pendrive, nem annyira régi (szerintem fél éves sem volt...)amikor beraktam a gépbe azonnal ellenőrzést javasolt, ez lefuttatta 2 mp alatt (ez már rossz volt), amikor meg akartam nyitni, már nem a szokásos (ATOMREAKTOR) nevet írta ki ,csak annyit hogy cserélhető lemez. bele lehetett lépni, de a fájlneveket már olyan karakterhibákkal (nem volt benne betű ,csak elvétve egy-egy) írta ki hogy nem lehetett visszakeresni hogy mi is volt az (ha valamit meg akartam nézni ,kiírta hogy nem létezik ). az összes dátum olyan volt hogy 2089, 2015, 2005(ekkor ugye nem is volt meg... ), semmi reálisat nem írt ki.az a durva hogy semmi előzménye nem volt a dolognak ,egyszerűen vége lett :(

most mondom hogy NEM ÉRTEK HOZZÁ, CSAK NAGYON MINIMÁLISAN ezért kérem hogyha valaki tud valami ésszerű magyarázatot az írja le részletesen!



#pendrive #GB #Kingston #nyóc giga odavan :(
2014. jan. 10. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem okozhatja maga a pendrive fizikai vagy szoftveres hibája. De ugyanúgy okozhatja a számítógép szoftveres hibája is, függetlenül attól, hogy rendesen volt-e eltávolítva a gépből. Esetleg okozhatja nem rendesen érintkező USB csatlakozó is, eszközök csatlakozásakor és eltávolításakor sérülhetnek benne az érintkezőlábak.

Ha tudod próbálj meg lementeni róla mindent számítógépre (Recuva, Restoration, GetDataBack...stb). Hátha találsz rajta valami használhatót attól függetlenül, hogy a fájlrendszer nem ép. Esélyed van rá hisz a géped valamilyen meghajtóként felismeri.


Szerintem elég nehéz értelmes választ adni, konkrét hibamegjelöléssel. Még akkor is nehéz ha saját eszközzel tapasztalnám a hibát.

Remélem másnak lesz valami használhatóbb ötlete.

Ha még tényleg garanciás akkor Formázd újra és ha újból jelentkezik a hiba, esetleg többször is akkor vidd vissza.

2014. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ ,igen garanciás, vissza is fogom vinni (csak a számtech tanár elkérte, hátha tud csinálni valamit)

ha visszakapom majd felteszek egy képet hogy miket ír ki...

szerinted az extrem digitalban (onnan van) meg tudják mondani hogy mi a baja??

2014. jan. 12. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

És szerintem nem is ők foglalkoznak a garanciális problémákkal (kivéve a 3 vagy 8 napos vásárlási időn belülivel). A termékhez kapott csomagoláson vagy külön számlán lévő helyet kell majd felkeresned.

Ha nincs ilyen akkor szerintem segítenek neked az Extreme Digitalban, hogy hová fordulj.

2014. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm :)

csak azért kérdeztem mert a paperon az van hogy 12 hónapig visszavihetem és cserélik... de lehet hogy rosszul értelmeztem a szöveget

2014. jan. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!