Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen routert ajánlotok?...

Milyen routert ajánlotok? (szempontok lent)

Figyelt kérdés

Szükségem van egy új routerre,mert a jelenlegi TP-link egy szar.

3 számítógépet fogok rá kötni.

Maximum 15-16 ezer Forintot tudok rászánni.

Kell,hogy legyen rajta WiFi antenna,aminek nagy jelerőssége van,15-20 méterre el kell jutnia a jelnek.

Egy dolgot még nem tudok,hogy LTE modem legyen-e vagy sem.Szerintetek érdemes venni?

Illetve magyarázzátok el,hogy mit jelent a router esetében az,hogy LTE,UMTS vagy GSM hálózaton működik,mert én még a csak telefonok és táblagépek kapcsán olvastam ezekről.



2014. jan. 7. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

3G/4G ( LTE/UMTS ) router csak akkor érdemes venni ha van mobilinternet előfizetésed amit szeretnél megosztani. Ez úgy működik hogy van egy USB modem amiben van egy SIM kártya és ezt az USB modemet rákötöd a routerre.

Ha ez szükséges neked akkor ezt ajánlom: [link]


Ha nem akarsz mobilnetet megosztani akkor meg ezt ajánlom:

[link]

Ez egy nagyon jó router. Ajánlom.


Ha olcsóbban szeretnél kijönni akkor ez is jó választás: [link]


Egyébként neked jelenleg milyen TP-LINK routered van? Miért nem vagy vele elégedett?

2014. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Illetve magyarázzátok el,hogy mit jelent a router esetében az,hogy LTE,UMTS vagy GSM hálózaton működik,mert én még a csak telefonok és táblagépek kapcsán olvastam ezekről."


Tökugyanzt jelenti, mint telefonok esetében.

Van náltatok LTE vagy UMTS lefedettség? Sima GSM ( GRPS, EDGE ) hozzáférést nem érdemes megosztani.

2014. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Ez a router milyen?: [link]
2014. jan. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!