Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a monitorom baja?

Neumann19 kérdése:

Mi lehet a monitorom baja?

Figyelt kérdés

Ilyen zöldes foltok vannak benne kicsit mozognak is. ha 2-3 napig pihentetem a monitort akkor vissza áll normálra. valaki tud segíteni? előre is köszönöm.

[link] itt egy link ez nem az én monitorom de ilyen problémám van nekem is.



2014. jan. 4. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Namost annyira nagyon nagy szakértő nem vagyok h megmondjam, de vagy videókártya (bár azt kétlem egy kicsit), vagy ugye monitor. Ha sz.rakszig a vga, akkor is szoktak lenni nem kívánatos effektek a monitoron. Tehát ki kéne deríteni, h melyik. Ha van másik monitorod, dugd rá, nézd meg h az jó e. Ha azzal jó, akkor a monitornak van baja, ha annál is vannak hasonló gondok (nem feltétlen ugyanez), akkor meg vga.

De bármelyik is legyen, szerintem szerelő lesz

2014. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni a monitort néztem másik gépen ugyan azt csinálja.A gépet is másik monitorral.másik monitorral jó. szóval tuti monitor. szerelőhöz nem akarom vinni lehet egy kondi csere azt meg tudom oldani én is csak nem tudom melyik lenne az :) Köszi a választ
2014. jan. 4. 10:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Még ilyen hibával nem találkoztam.
2014. jan. 4. 10:47
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha a fényerőt fel veszem akkor minimálisak ezek a zöld pontok. szerintem valami azzal lehet.
2014. jan. 4. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétlem h kondi baja lenne. + ha nem vagy szakember (mármint monitor), akkor nem ajánlom a hozzápiszkálást
2014. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldottam, kábel probléma volt.
2014. jan. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!