Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lcd monitorom nem kapcsol be,...

Lcd monitorom nem kapcsol be, olyan mintha nem kapna áramot. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Este még használtam, reggel pedig nem indult a monitor. a led sehogy sem világított. Megcseréltem a gépben lévő kábellel és úgy sem indult a monitor. Bedugtam csak simán egy másik konektorba és úgy sem világított a led. Elötte semmilyen hibát nem észleltem.Most nem lcd monitort használok az működik.
2013. jan. 4. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, azok alapján amit leírtál, sanszos, hogy elromlott.
2013. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress benn egy biztosítékot, hátha van és az a hunyó
2013. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem bontottam teljesen szét csak amennyire egy nem hozzáértő teszi és nem találtam semmi bibis dolgot. Érdemes lenne megnézetni szervizessel vagy kuka? Buta kérdés de mennyiért lenne érdemes megcsináltatni? csak mert nőként lehet átpaliznának.
2013. jan. 4. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nézesd meg, de ha meghalt akkor kuka, mert annyiért javítanák majdnem amennyiért újat kapsz
2013. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem kuka. Bár nem tudom, hogy milyen árfekvésű a készülék. A Kora sem utolsó szempont, mert ha túlságosan idős akkor tényleg felmerülhet, az a nem ritka jelenség, hogy "amennyiért megcsinálják, annyiért lehet venni egy újat". Én mindenesetre arra biztatlak, hogy mutasd meg mindenképpen egy szerelőnek, Ő nagy valószínűség szerint ránézésre meg tudja mondani, hogy mi az ábra vele. Ez még pénzbe sem kerül. Innentől viszont rajtad múlik a dolog, hogy áldozol-e annyit rá, vagy sem.

Ennél okosabbat nem tudok mondani.

2013. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. jan. 4. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!