Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős s e g íts etek! Ti is...

Sürgős s e g íts etek! Ti is világosítsátok már fel az eladót, hogy ez a processzor típus nem kétmagos hanem csak virtuális két magos nemde?

Figyelt kérdés
Nem hisz nekem.Ez ht magos, két szálon futó (hyper treading)-es pentium 4-es proci.
2014. jan. 3. 22:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hallod most akkor döntsétek már el hogy melyik a jobb a régi 2,8-as, vagy az újabb 2,2-es??
2014. jan. 3. 22:22
 12/15 Komplikato ***** válasza:
Akár azt is megveheted, bár én használt cuccot a Hardver aprón lőnék inkább olyantól akinek van pár megbízhatósági pontja.
2014. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tökmindegy, benne vagyok a "szakmában" behajtási téren törvényes úton.Olyan taktikám van ami mindig bevállt, pedig még a rendőrok sem bírtak segíteni :) Tehát akkor régi 2,8-as?vagy újabb 2,2-es core 2-es procit vegyem meg?
2014. jan. 3. 22:24
 14/15 Komplikato ***** válasza:

"Hallod most akkor döntsétek már el hogy melyik a jobb a régi 2,8-as, vagy az újabb 2,2-es??"


A Core 2 mag (az is ami Celeron vagy Pentium néven fut!) az kétszer annyi FPU-t (matematikai) és háromszor annyi MMX/SSE végrehajtó egységet tartalmaz, így pl. még egy Celeron 420 is 1.6Ghz-en is jobb mint egy 3.2Ghz-es egymagos P4. Na ehhez mérd a dolgot. Jó lapban meg simán mennek 3GHz vagy feletti órajelen. i945 lapokat kivéve, mert ott instabil 333MHz feletti FSB-vel.

2014. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a 2,2-esnél.Köszi.
2014. jan. 3. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!