Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen multimédiás billentyűze...

Milyen multimédiás billentyűzetet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most akarok újat venni, mert ami van, az már jó pár éves és a billentyűt visszanyomó gumi megkeményedett és nehéz már használni.

Egy normális méretű billentyűzetet szeretnék. Ne legyen tömör (mint pl a laptopoknál, hogy a kurzormozgatók körbe vannak rakva minden egyéb billentyűvel)

5-6000 forintog gondoltam

Mindegy hogy h vezetékes vagy vezeték nélküli (a vezeték nélküli meddig bírja minőségi elemmel/aksival?).

A lejátszót lehessen vele kezelni.


Nézegetek én is folyamatosan, de mindig van valami ami miatt nem tetszik a kiválasztott darab.


2014. jan. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Genius-t keressél.
2014. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nézegetem a képeket, viszont egy dolgot nem értek, az összes képen (amit eddig láttam) a shift mellett nincs "Í" betű, hiába állítom magyarra a keresési feltételeket. Ez azért van mert nem pontos a kép vagy ne is várjam el hogy a megszokott helyen keressem.
2014. jan. 10. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a megszokott helyen, de van rajta.
2014. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!