Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz Minecraft...

Miért ilyen nehéz Minecraft tört szervert csinálni? Crack-elés miatt lehet rossz?

Figyelt kérdés
Próbálgatok egy ismerősömmel már régóta Hamachival, én is megpróbáltam már két gépről is, ő is, de egyikőnknek sem megy, annyi videót megnéztünk már, mindenkinek sikerült, csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek? :D

2013. dec. 29. 21:51
 1/6 Qupkiii ***** válasza:
Átírtad az online-mode-ot true-ról false-ra?
2013. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, átállítottam, mindig azzal kezdem.

Amúgy az mire jó? A false az ugye hamist jelent. Ha online akarok játszani, akkor miért nem lehet true-n hagyni?


Amúgy visszatérve a crackelésre... Modolni sem tudom, mert más mappák vannak benne, nem hivatalos a játék, torrent oldalról szedtem le.

2013. dec. 30. 23:23
 3/6 Qupkiii ***** válasza:

Online-mode azt jelent, hogy megvetted a játékot tehát ha true akkor igen ha false akkor nem. Hamachis ip-t beírtad?

Hamachin egy csoportba vagy azzal akivel játszani szeretnél?

Egyáltalán a szerver elindul? Mert ha igen és te be tudsz lépni haverod nem akkor kapcsold ki a tűzfalat.

2013. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hamachin össze vagyunk kapcsolódva egy szobába, és be van írva a propertis-be az ip-je is. A szerver elindul, onnan fel is lehet menni, de másik gépről nem megy.


Tűzfalnak utánanézek...

2014. jan. 3. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nana! Server.properties-be tilos IP-t írni, kivéve nagyon extrém esetekben, amikor elég bonyolult otthoni hálózatod van, nem tudom, pontosan mi is ez az eset, de az 99%-ban üresen kell hagyni! Mennie kellene úgy. Ha Hamachival nem megy, akkor routert kellene forwardolni (ha a szerver gép router mögött van). Igazából tök felesleges a Hamachi, sok a gond vele. Meg kell egy tört kliens, szinte mindegy milyen, MineShafter, Minecrack, meg amiket ismertek, mind jók lesznek.


Online-mode : false pedig megkerüli a Mojang authentikációját, szóval nem használja a Mojang fiókot. Viszont nem olyan biztonságos, így a szerverre érdemes egy AuthMe plugin, vagy hasonló, de ha csak baráti társaságban játszotok, ez nem szükséges.

2014. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pedig mindenhol elmondják hogy kell az ip... a hamachisat írtuk be.

Nekem két hálózatom van, az egyik az internetezős, a másik a hamachis, mindkettőhöz külön ip van.

A szerver gépen gondolom hasonló módon van (ugyanúgy Win7 fut rajta), de még nem néztem a hálózatokat.


Forwarding mit jelent?


És ha a "sima" kliensen csinálom miért nem működhet? Régen (nagyon régen) sikerült már beüzemelnünk egy szervert, de akkor is a hivatalos (viszont crackelt) klienssel csináltuk.

2014. jan. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!