Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó gép szerintetek? (többi...

Pinázó kérdése:

Ez jó gép szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
AMD phenom x2 I3 processzor - Nvidia Gforce gts 250 videókari 1 gigás - gigabyte alaplap GA-MA770- UD3 dual bios-4gb ddr2 ram-320gb sata samsung vinyó-450w táp

2013. dec. 27. 06:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. GTS250 nagyon gyenge, phenom X2 nagyon gyenge, 320Gb semmire nem elég.
2013. dec. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyiért. Ha esetleg lehet 4 magosítani a Phenom II-t (az alaplap támogatja az ACC-t) az jól sülhet el, de használtan biztosan lehet X4 modelleket lőni bele. A GTS250 nem mai darab, de nyers teljesítménye alulról súrolja kb a GTS450 vagy egy HD5750 teljesítményét azaz a mai alsó kategóriás karikat még leveri. Mondjuk 3-4 éve még nem volt rossz gép, ma már alap cucc, de jó áron nem olyan gáz, lehet rajta játszogatni is (persze nem a mai nagyobb gépigényű játékokkal, magas beállításokon).
2013. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
haggyá mán nekem 320 gb-s van abból 80 gb letöltésekre onnan is van 20 gb szabad a rendeszerre meg játékokra 240 most fent van bf 3 dead space 3 cs 1.6 source fc 3 fifa 14 nfs shift zene és még mindig van 139 gb-m és sztem nekem még ennyi is elég sok dologra.
2014. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!