Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e a Gothic3 Forsaken Gods...

Van-e a Gothic3 Forsaken Gods (enhanced edition) -hoz magyarositás? Egy link is elég lesz.

Figyelt kérdés
Én találtam, de nemhogy magyar, semmilyen nyelv nem volt, mert minden írás eltünt :)))))

2013. dec. 23. 11:09
 1/5 seraf77 válasza:

Amit le lehet tölteni,annak a telepítőjében írja hogy ahová a mentést teszi dokumentumok/gothic3 forsaken gods/user options.ini-t meg kell nyitni és a subtitlelanguage englisht át kell írni hungarianra. Ezután pedig még a játék mappájában lesz egy Ini mappa azon belül kell megnyitni a ge3-at és a végén átírni ilyenre

[Language]

Text=Hungarian

Audio=English

ShowSubtitle=true

Subtitle.SupportedCount=5

Subtitle.Entry_0=Hungarian

Subtitle.Entry_1=Italian

Subtitle.Entry_2=French

Subtitle.Entry_3=German

Subtitle.Entry_4=Spanish

ezután már működött nekem is rendesen,visszajött a felirat és magyar is lett

2014. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gothicfan válasza:
nekem az npc-ék így is eltűntek.. valaki tud ebben segíteni hogy akkor szedjek le egy másik magyarosítást, vagy itt írjak át valamit?
2014. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Köszi, siker :)
2015. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 The Dwayne válasza:
100%
És milyen link, ahol találtad, vagyis linket pls a magyarositásról amit találtatok és amit átt kell írni majd!Linket..
2015. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tejinashi ***** válasza:
Nem magyarosítás, hanem magyarítás. A kettő nem ugyanaz :)
2019. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!