Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire lesz rizikós Xp-t...

Mennyire lesz rizikós Xp-t használni?

Figyelt kérdés
A gépemen XP 3. szervízcsomag van és nagyon szeretem. Hallotam, hogy megszűnik a támogatása. Ha nincs frissítés, tényleg annyira veszélyes, mint ahogy a Microsoft beállítja, vagy azért nem? Természetesen mindig a legfrissebb vírusirtót használom.

2013. dec. 22. 16:49
 1/5 aspikami ***** válasza:
100%
Ugyanannyira lesz veszélyes mint most.
2013. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK, akkor nem zavartatom magamat:)
2013. dec. 22. 16:59
 3/5 csacsi2 ***** válasza:
100%

Nem az oprendszeren múlik a biztonság (azaz a Microsofton ne múljon)!Semmi pánikfontosabb hibajavításokat megtették 13év alatt. Sokan használnak kalóz kiadásokat és frissítés ki van kapcsolva, amit támogatás megszünésével érdemes is.

MS csak annyit akar hogy vegye meg az ember a termékét, szimpla üzlet. Vírusírtó megoldja és még sok gyártó cég fogja még xp -re írni a szoftvereket, különben elesnének a legnagyobb fogyaszói köszösségtől!

2013. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Már hogy ne múlna az oprendszeren a biztonság? :D Az xp egy 12 éves bughalmaz, tele biztonsági résekkel.


A probléma nem azzal van amúgy, hogy nem jön frissítés, mivel a felhasználók 60%-a szerintem nem kapcsolta be a frissítést soha, mivel annyira körülményes volt főleg xp-n, hanem azzal, hogy a nagyobb/kisebb szoftvercégek nem fognak majd olyan programot írni, ami xp-n is fut. Pl. egy chromenál szerintem elég nagy a valószínűsége, hogy szép lassan majd nem fog frissülni xp-n a legfrissebb verzióra már, mivel volt már hasonló eset náluk (ubuntu régi verziót elég hamar dobták). Igazából használhatod szóval, nem hiszem, hogy problémád lesz vele, de lassan azért állj át, mert nem lesztek jóban :D.

2013. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
44%

"Már hogy ne múlna az oprendszeren a biztonság? :D Az xp egy 12 éves bughalmaz, tele biztonsági résekkel"

Ez nem igaz, ezért jöttek ki rá az SP-k! Amúgy meg gyertek és fertőzzetek nyugodtan (felhívás!)!Van megfelelő (nem microsoft) védelmi rendszerem és Jól beállított oprendszerem, semmi BUG!!!...


"nagyobb/kisebb szoftvercégek nem fognak majd olyan programot írni"

Míg ez bekövetkezik addigra már az eddigi elavult (régi) gép már az enyészeté lesz!És Ha már új gép akkor majd új oprendszer!

A másik hogy minden program ami kellhet már van xp-re, nem tudsz olyat mondani amit xp-vel ne tudnék megcsinálni!


Pont a chrome -nál olvastam nemrég hogy, a támogatás megszünése ellenére még fojtatják xp-re!

A Támogatás megszünése kizárólag csak a Microsoft termékekre vonatkozik! Én kerülöm, még mielőtt megszünt volna az msn ,nekem már rég le volt vakarva a gépről, meg hasonlók!


Mint írtam a szoftvergyártó cégek még sokáig fojtatják az xp- támogatását, mivel a vásárlóik egyharmadát elveszítenék!

Előbb megy tönkre a gép mintsemhogy a támogatás megszünése gondot okozna!!!

+Egy régi gépen meg nem érdemes modern oprendszert futtatni (és fordítva)...

2013. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!