Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemben van egy Intel HD...

A gépemben van egy Intel HD Graphics 3000 és egy nVidia gt525m 2 gb videokártya. Valamiért nem vált át az nVidia-ra. Amikor a GTA 4-nél lefuttatom a Benchmarkot azt írja hogy az Intel-t használja. Tudtok benne segíteni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg van hozzá nvidia beállítására szolgáló alkalmazás, azzal tudod alapértelmezetté tenni az nvidia kártyát pl. játékok futtatásánál. De ha játékot nem csak dupla klikkel indítod, hanem az ikonon jobb klikkelsz, akkor ott is kiválaszthatod a "futtatást nagy teljesítményű nvidia processzorral" opciót. De telepítheted a GeForce Experience beállító progit is ( [link] ), ezzel is beállíthatod, hogy a GTA nvidiával induljon.
2013. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ de már ezt is próbáltam


igazából ez a konkrét probléma


A napokban leptem meg magam egy Dell XPS 15z (L511Z) laptoppal. Core i7 8gb ram ;]


Az lenne a problémám ,hogy feltelepítettem a GTA4-et és mellé az összes patch-t egymásra építve de az istenért nem akarja használni a benne lévő nVidia gt525m 2 gb VGA-t ( legfrissebb driver) hanem azt a szerencsétlen Intel HD 3000 integrált kártyával küzd ( próbáltam már BIOS-ban tiltani de nem lehet ha meg eszközkezelőben tiltom akkor nem kapok képet újraindítás után) Már a létező összes beállítást megpróbáltam ,hogy ráerőszakoljam az Nvidia karit ,hogy hajlandó legyen megmozdítani a játékot de semmi a benchmarkban az Intel kártya vigyorog és a vele járó 10-12 fps..... :W Neten már körbenéztem de csak fake megoldásokat találtam esetleg valakinek valami ötlet ?????

2013. dec. 20. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Mással próbáltad már életre kelteni az nvidiát? Nem lehet, hogy a GTA-val van gond? Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Nekem ASUS van nvidia optimussal , de nem volt még problémám vele se Win7, se Linux alatt.
2013. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia ! Nagyon úgy néz ki ,hogy a GTA 4 alap progival van csak gond minden más játék megy full HD-ban ( COD4 Battlefild 4 ) és a GTA 4 Episodes From Liberty City is csak az alap progi nem akarja az igazságot. Olyan megoldás nincs ,hogy a GTA 4 Episodes From Liberty City motorját vagy beállításait valahogy integrálni a sima GTA 4 be ?
2013. dec. 21. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nem próbáltam még a GTA-t. Javaslom, hogy egy új kérdés írj ki erről a problémáról.
2013. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!