Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől hülyül meg néha a gépelés?

Mitől hülyül meg néha a gépelés?

Figyelt kérdés

Valamilyen billentyű kombináció hatására, minden leütött karakter után a sor elejére ugrik a kurzor, így olyan, mintha visszafele írna az ember.

pl. "autó" helyett "ótua" jelenik meg.

Hogy tudom visszacsinálni?!


2009. nov. 25. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd a rendszergazdai fiókról: Startmenű/Vewzérlőpult/Billentyűzet/Beállítások

Aztán futtasd le a virus- és kémprogi keresőket.

2009. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos valószínű, hogy nem ez a megoldás, mert céges gépekről van szó amiken van vírusirtó. Arra tippelek, hogy ez valami billentyű kombináció, amitől a home billentyű beragad, csak nem tudom, hogy lehetne kikapcsolni anélkül, hogy újraindítanám. Az is előfordult már hogy word-ot, mozillát, outlookot, internet explorert leállítottam, és elhárult a hiba. Csak ez így bosszantó tud lenni.

Ha van esetleg más megoldás, köszönöm.

2009. dec. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!