Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri Playstation 1-et venni?

Megéri Playstation 1-et venni?

Figyelt kérdés

Mostani gépemen (Intel Celeron 2.00 GHz processzor; 1 Gb RAM; Intel 82845G/GL/GE/PE/GV 64 Mb videókártya) szinte alig megy el játék, a videókártya sem számítható teljes 64 mb-nak! Ami ezen a gépen elment, azt nyomattam, de most értem el oda, hogy szinte már nincs mivel játszanom... Új gépre nincs pénzem, ezt fejleszteni meg drágább mint egy új gép. PS1-en gondolkozom, mert azt az ünnepek után megengedhetném magamnak (anyagilag), de nem tudom megéri-e? Chippeltet vennék, tehát játékért nem sokat kéne fizetnem. Szerintetek megéri venni? Vagy már annyira elavult, hogy játékot sem tudok honnan letölteni rá?

Köszi.



2013. dec. 15. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami PS1-en elfut, az a gépeden is, tehát tök felesleges.
2013. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz, ha veszel egy jobb videokártyát. Kettőtől kb nyolc ezerig lehet venni agp-s vga-kat, és szerintem jóval jobb játékokat futtatna a géped mint most, vagy a ps1. Nekem régen radeon 9600 pro 128mb (most már kapni 3-5 ezer ftért) fél giga ram-al, egy csomó jó játékot vitt
2013. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

PCI-t támogat...

Abból meg 32 Mb-os újonnan 30k...

Használtan M.O.-n meg nem is kapsz

2013. dec. 15. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát lássuk ezt a nevetséges kérdést...

5-10ezerért kapsz ps1-et... ami nem olyan drága...

Viszont akkor már inkább psp-t vennék a helyedbe ami kezeli a Ps1/psp/gba/gbc/gb/nes/snes játékokat is szal jobban jársz psp vel mit ps1el...

2013. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mit nem kapni használtan? :D lehet szemezgetni:

[link]

2013. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeknek a 3/4-e PCI-E vagy AGP-s... A maradék meg ilyen S3 fajta..
2013. dec. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!