Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új alaplap a "régi"lapiba...

Új alaplap a "régi"lapiba vagy új laptop?

Figyelt kérdés
Szerintetek mivel járnék jobban? Van egy Acer aspire 5738z tipusú laptopom.Történt vele egy kis baleset,ami által tönkrement az alaplapja. Azt mondta ismerős,hogy jobban járnék ha beadnám szervizbe(kapnék érte mondjuk 30ezret) pl és kapnék helyette egy új lapit apumtól. De én szeretem azt a lapit és profi és alig használtuk... Természetesen a cuccot le mentené róla,ami rajta van,nekem egy fillérbe se kerülne mert az alaplapot és a másik lapit is apum állná... Kb 4 éves a masina, de félévet használtuk mert történt ugye a baleset.Mit gondoltok??? Ilyes mi: [link] Egyébként itthon használnám szinte csak,de néha elvinném magammal,szóval lehet nem ártana egy könnyebb masina... Köszi ha válaszoltok!:)
2013. dec. 13. 14:08
 1/4 anonim válasza:
Mi történt vele? Ha csak az alaplap ment tönkre akkor nem kell mentegetni mert a vincseszternek nincs baja. Az enyém is tönkrement és nem tudtak megcsinálni azt mondtak kb 60 rugó az új alaplap! De ha pl leontotted más is meg mehetett nekem pl a vidikartyam. Szóval attól függ mi történt vele pontosan egyébként szervizekkel óvatosan!
2013. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként pro kontra: új lapim egyhamar nem lehetne mert két kisgyerek anyukája vagyok s a pénz az nagy úr.. De: ez a régi lapimat nagyon szerettem... s a beleset miatt nem lehet rendesden összecsukni...
2013. dec. 13. 14:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Leesett az asztalról. Lányunk még csak épp járni tanult,s lelökte az asztalról. Megnézte az ismerős csak alaplap hibás.
2013. dec. 13. 14:53
 4/4 A kérdező kommentje:

De szerinte annyiból amiből lenne új alaplap annyiból uj profi laptopot kapnék...

S mivel fontos dolgok vannak rajta ezért szeretném lementeni...

2013. dec. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!