Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nyitja ki a laptop...

Miért nyitja ki a laptop optikai meghajtót?

Figyelt kérdés
tegnap vettem egy asus x550c laptopot és már azóta kétszer is kinyitotta az optikai meghajtót ez most lehet szoftveres vagy laptop hiba mert egyébként semmi baja nincsen a laptopnak csak hát ez
2013. dec. 12. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

"tegnap vettem egy asus ..."


Ha még emlékszel arra hogy hol vetted, akkor ugyanoda vidd vissza. Olvasd fel nekik a kérdést amit ide írtál. A többit elintézik.

2013. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezzel segítettél ... innen 2 órára van a bolt ahol vettem nagyon boldog lennék valóban ha most vissza kéne mennem csak kíváncsi lennék arra hogy ez szoftveres is lehet akár vagy sem mert akkor inkább rácsapom a win8-at....
2013. dec. 12. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet szoftveres, ha valai olyat telepítettél fel aminek van oka nyitogatni. Pl CD író program, ilyesmi.

Egyébként pl. a böngésző vagy szövegszerkesztő nem nyitogatja.

2013. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet a DVD fab ??
2013. dec. 12. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor letörlöm bár egyenlőre nem nyitotta ki már csak reggel és amúgy hogy tudja nyitogatni amikor nem vagyok belépve ??
2013. dec. 12. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fut akkor sehogy.
2013. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát de ezaz nem futott mind1 most egyenlőre nem nyitotta ki már reggel óta
2013. dec. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!