Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek a gépbe, hogy a...

Mit vegyek a gépbe, hogy a videó amit felveszek ne szaggasson? Vagy melyikkel vegyem fel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát..

felveszek egy videót, mikor veszem, a játék nem akad, csak a videó és ez nem tudom miért van..

Gondoltam arra is hogy ez a program miatt van, ezért leírom, hogy mit használtam: Microsoft Expression Encoder 4

akkor mit kéne vennem a gépbe hogy ne akadjon a videó?/milyen screen recorder-t kéne használnom?

válaszokat előre is köszönöm :)



2013. dec. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Camtasia, Camstuido, Fraps, de most vannak ezek a hardveres felvevők. Ebbe bele kell ruházni persze, de ezerte hatásosabb
2013. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de ebben a videó témában még eléggé új vagyok (kb. 3 napja volt az hogy én most fel akarok venni egy vidót xd). A Fraps az megvan, csak nem tudtam rájönni, hogy hogyan is kell használni. Tehát valami egyszerű kéne nekem, mint ez a Microsoft-os, de ha el tudod magyarázni hogy a Fraps-et hogy kell használni, akkor azt persze megköszönném :) és persze megnézem a másik 2-t is, amit írtál :D

Mégegyszer köszi :D

2013. dec. 10. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Elindítod a FRAPS-et ott a videónál beállítod hogy mivel karod indítani meg hogy hova mentse a felvett anyagot. Elindítod a gamet, és amikor venni akart benyomod azt a gombot amit beállítottál (F9 alapból azt hiszem) és veszi is. Ugyanazzal állítod le. Ennyi.
2013. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár sikerült, köszi a segítséget :D ment a 'zöldpacsi' xd :D
2013. dec. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!