Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiányzó NTLDR miért?

RZXD kérdése:

Hiányzó NTLDR miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy Gygabite 78LMT-S2P alaplapot egy AMD FX 6300 processzort és egy Kingston Hyperx 8GB 1600 Mhz memóriát. Minden passzol elindul a gép és a bios után bejön nekem egy ilyen hogy NTLDR is missing Press CTRL+ALT+DEL to restart egy winchester van a gépbe 250GB windows 7. Sok helyen néztem hogy mi lehet a baj de semmit nem találtam. Sajnos még bootolni se tudom pendriveról és dvdről sem mert annál is azt írja ki. Segítsetek!!!
2013. dec. 5. 21:39
 1/4 macika55 ***** válasza:

Ne várd meg,hogy tovább lépjen a biosból.Biosban áálítsd be a boot sorrendet (dvd).

Telepítő cd, javítás.

2013. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:
elsőként a boot sorrendet nézném meg biosban, ha már bootol a gép akkor tudunk tovább lépni, esetleg csekkold a windows lemezt hogy rendben van vagy sem (más gép bootol-e róla persze ne telepítsd újra elég ha bebootol.
2013. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pendrive-ról bootolok és működik más gépen. Esetleg letudnátok írni hogy hol meg hogy kell állítani a sorrendet ez a biosom: CMOS Setup Utility
2013. dec. 6. 09:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak sikerült megcsinálni a boot sorrendet köszönöm a segítséget mindketten megérdemeltek egy zöld pacsit
2013. dec. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!