Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért írja ki a gépem indításná...

Mért írja ki a gépem indításnál hogy hiányzó NTLDR?

Figyelt kérdés
Éppen op.rendszert akartam telepiteni (XP). A google-ba beirtam és ott találtam megoldást de ott volt operációs rendszer a gépen itt meg nincs. Mit tudnék csinálni?
2010. nov. 4. 14:26
 1/2 anonim válasza:
Ha leformattáltad a merevlemezt akkor ilyet biztosan nem ír ki. Én azt gondolom, hogy még fent van az előző oprendszer csak sérűlt. Próbáld újra formázni és szerintem jó lesz. Természetesen vigyázz, hogy honnan akar bootolni a gép mert lehetőleg a telepítőlemzt add meg neki.
2010. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hülyeválasz ***** válasza:

ButaságA legegyszerűbb, ha hónod alá csapod a vinyót, átcaplatsz egy haverodhoz berakjátok egy Windows rendszerbe, végeztek egy lemez karbantartást, és az helyreállítja (másik rendszeren egyébként megtalálsz mindent a winchesteren, teljesen épen).

Másik megoldás, ha az előbbi nem megoldható, ha voltál olyan előrelátó, hogy több particiót hoztál létre a lemezen, ha nyomsz valamilyen LIVE LINUX-ot, neadj isten Winternals-t, ha van ezeken a lemezen illetve pendrive-on működő oprendszereken egyik particióról a másikra mented a fontos adataidat, és újrarántod a gépet.

2010. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!