Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le? Mit...

Miért nem játssza le? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mp3 formátumú zenéket dvd-re írtam ki,Nero-val,adat dvd-ként.Gépen lejátssza,de dvd lejátszón nem.Nem vagyok valami okos ebben a témában,szóval segítsetek.:)
2013. nov. 29. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos a zenét írtad ki és nem csak pancsikonokat!?
2013. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát A "Hozzáadás"-nál a mappákból kiválasztottam a zenéket.Öhm filmeknél is így csináltam és azzal működött.Vagy mp3-nál máshogy kell?:)
2013. nov. 29. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:

DVD lejátszód képes önmagában zenei fájlok lejátszására.

(régebbi lejátszók nem mind tudott mp3 -at)

Illetve másik PC/MP3 lejátszására alkalmas eszköz felismeri?

2013. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Máskor simán lejátszotta.Megnéztem másik dvd lejátszóban,még magnóban is és egyik sem játszotta le.
2013. nov. 29. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor:

1. a fájlok, nincsenek ott csak tipikus kezdő hiba, és parancsikonokat húztál be. (előfordul)

2. nem kompatibilis CD/DVD lemezt használsz, pl. sok lejátszó nem szeret minden gyártó lemezét vagy válogat még +/- -os lemezek közt. (ez többnyire olcsó lemezeknél fordul elő)

2013. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg vbr-es az mp3, és az asztali player nem szereti? Konvertáld át őket olyan formába, ami tuti megy, és próbáld úgy.
2013. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!