Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem játssza le az indavid...

Mért nem játssza le az indavideó a videókat?

Figyelt kérdés
Néztem egy doramat rajta vagy 15 percig aztán elszürkült a kép,majd miután újra próbáltam lejátszani rögtön a végére tekert és ha a visszajátszás gombra klikkeltem semmi sem történt :/
2013. nov. 12. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

1. próbáld más böngészővel ha nem sikerül vele, lépj a kettes pontra

2. próbáld egy harmadik böngészővel ha nem sikerül vele, lépj a 3. pontra

3. töröld le az első böngészőt amivel próbáltad és telepítsd fel egy esetleg frissebb verzióját vagy ugyan azt csak rakd újra ha nem megy ezzel lépj a négyes pontra

4. töröld azokat a böngészési cuccokat amiknek a neve nem jut eszembe, aztán lépj az 5ös pontra ha nem jó

5. futtass vírus keresést és próbáld meg utána újra, ha nem megy lépj a hatos pontra

6. lépj az egyes pontra, ha már másodjára vagy a hatos pontnál lépj inkébb most a hetes pontra az egyes helyett

7. lépj vissza a kettőt egy körből kimaradsz

8. telepítsd újra a rendszert


egyébként az utolsó pontokat ne vedd komolyan, még max a víruskeresést az nem árt. máskor előfordul ez vagy csak egyszer volt? mert jó eséllyel az indevideo bénázott valamiért nem feltétlen nálad van a gond. ja meg frissíteni nem próbáltad? az f5 vagy ctrl + r.

2013. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!