Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FPS ingadozás játékokban, miért?

FPS ingadozás játékokban, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most vásároltam meg újdonsült notebookomat és azt tapasztaltam hogy a játékoknak van egy kis enyhe FPS ingadozás..


Főképp Counter Strike 1.6nál vettem észre, hogy a Stabil 100fpsről leesik 30-40FPS-re.. Gondolom mondanom sem kell, hogy nem kéne..


Egy Lenovo G505 notebookról van szó..

AMD A-Series A4-5000

4GB RAM

AMD Radeon 8570m


Nem melegszik, 50 fok felé szinte nem is megy hűtőpaddal..

Eleinte azt hittem hogy a CS-be kell keresnem a hibát, de észrevettem hogy más játéknál is van pici fps ingadozás..


Windows 7 64bites Operációs rendszerről van szó..

Valami megoldás?

Köszönöm előre is :)



2013. nov. 28. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30-40 FPS még nem probléma nem értem mi bajod van vele normál esetben észre sem veszed.
2013. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet az új játékokba nem veszed észre..


De egy Counter Strikeba, ha 100fpsről le esik 30ra azt igenis észre lehet venni..

Sokkal lassabb egér mozgás, futás, és észre vehető a szaggatás is..

2013. nov. 28. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs különbség 25 fps fölött még nem veszed észre annyira ,hogy nem is lehet látni bf 4-ben minimum 40 fps-em van és no problémo.
2013. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vitatkozhatnánk továbbra is, de feleslegesen, hiszen elsősorban továbbra is tartom az állításomat hogy bőven észrevehető..


Másodsorban pedig nem az volt a feltett kérdésem, hogy észrevehető-e. Ha nem hogy egy 10 éves játéknál miért esik le 30ra az FPS-em. Ha egy BF3nál annyi medium grafikai beállításokon..

2013. nov. 29. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Vitatkozhatunk.De megpróbálok ésszerű választ adni:

-a CS-t xp-re tervezték ha win 7-es géped van akkor lehet ,hogy ez a baj.

2013. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az ez előtti gépemen is Windows 7 volt, kilőve..


Egy fórumon azt is írták, hogy lehet amiatt, mert túlságosan is erős hozzá a gépem. Mondták hogy próbáljam ki más játékkal is, ezt még nem teszteltem. Írok ha meg volt.

2013. dec. 2. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
OK de ez ritkábban történik amit te mondassz.
2013. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!