Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor feljővők a netre a...

Amikor feljővők a netre a google jelenik meg! De egy ideje már úl kicsik a betük meg minden amit a neten nézek! Hogy kell visszaállitani az eredeti méretre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen webböngészőt használsz
2009. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legtöbb program esetében Ctrl+0 állítja vissza az alapértelmezett nagyítást. Nagyítani pedig általában Ctrl++al, kicsinyíteni Ctrl+-szal lehet.


Firefoxban Eszközök->Beállítások...->Tartalom->Betűk és színek mellett a Haladó nézetben tudod beállítani, hogy az alapértelmezett legkisebb betű mekkora legyen. Én is vaksi vagyok, nekem pl 16-osra van véve. De néha még nagyítok Ctrl++szal.

2009. nov. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Windovs xp t használok
2009. nov. 21. 08:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Ill internet explorert
2009. nov. 21. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a jobb alsó sarokban kell lenni egy olyan írásnak hogy 75%, vagy 50% stb... Ott nyisd le és állítsd át 100%-ra. Vagy a "Ctrl" és "-" billentyű, vagy a "Ctrl" és "ó" billentyűt nyomd le egyszerre.
2010. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!