Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy indultak az olyan oldalak...

Hogy indultak az olyan oldalak mint pl. : Facebook, Twitter, Istagram stb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az anyagi háttérre. Hiszen még ha csak a rengeteg feltöltött képet nézzük, az is sok pénzbe van benne. Mennyibe kerül elindítani egy ilyen oldalt?
2013. nov. 22. 16:54
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg a facebook filmet és woalá:))
2013. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem és ott az van hogy 1000 $-ból indult az egész, amit később további 20.000-ral növeltek. Az nekem kicsit kevésnek tűnik (reklám, tárhely, sávszélesség) ezek nem jönnek ki ennyiből szerintem, főleg úgy hogy a filmben ebben a 20.000$-ban benne volt egy lakás bérlése Palo Altoban. A film szerint kb. 150.000 felhasználója volt a Facebooknak amikor megjelentek az első komolyabb befektetők. Ennyi felhasználó kiszolgáláséhoz mekkora tárhelyre van szükség?
2013. nov. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!