Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Mi lehet a hiba a...

S. O. S. Mi lehet a hiba a laptopomon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos..van egy fujitsu siemens laptopom amin win7 fut. Két nappal ezelőtt kékhalált kapott és akkor a rendszer újraindításkor javított. Viszont azóta az üdvözlő képernyőnél a felhasználómhoz valò belépés lehetetlen, mert a kurzor mintha megfagyott volna és nem mozog...a billentyűzetet szintén nem tudom használni. Pròbáltam hozzàcsatlakoztatott egérrel és billentyüzettel de így se történt semmi..ergo nem tudom használni rendesen a laptopot...azòta a win7 telepìtő cd-vel javítottam és még a rendszert is visszaállítottam (mert telepítés alatt és a biosban a billentyűzet és a touchpad is működik) de így se történt semmi változás. Már gondoltam arra, hogy ùjatelepítsem az op rendszert de az fájlok amik a gépen vannak és sajnos nem tudok hozzájuk férni viszont nem akarom,hogy elvesszenek..van valakinek valami ötlete,hogy mit tudnék csinálni? előre is köszönöm!
2013. nov. 21. 16:29
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Ha más megoldás nincs, és újra akarod telepíteni (ezt te döntöd el), van egy módszer, amivel mindent le tudsz menteni.

Keressél a neten valamilyen "Live" oprendszert, mondjuk akár ezt: [link]

Kiírod egy CD-re (lehet újraírhatóra is, ha nem akarod eltenni későbbre).

A BIOS-ban úgy legyen beállítva, hogy CD-ről is tudjon indulni (boot) a gép.

Berakod a meghajtóba, újraindítod a gépet. Akkor (aránylag lassan) a CD-ről indul el az oprendszer. Ezután gyakorlatilag bármit le tudsz menteni a merevlemezedről.

Aztán jöhet az újratelepítés...

2013. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Ezt mindenképpen megcsinálom.
2013. nov. 22. 15:45
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Sok sikert!
2013. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!