Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik egy hangkártya...

Nem működik egy hangkártya illesztőprogram sem a gépemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 féle Realtek drivert letöltöttem, de egyik sem működött. Újraindítottam a gépet, aztán ugyan úgy nem volt driver fent, igaz néha a minden programok között ott volt a realtek, de sem a vezérlőpultban nem volt ennek jele, de még a kis hangszóró is át van húzva. Nem jelez ki semmit a gép, hogy mi kellene a gépre konkrétan... Sok telepítő csak lefut gyorsan, és egyből újraindítást kér, de látszólag mintha fel se rakna semmit. Amikor eindulna az, hogy töltöget fel dolgokat, akkor kijön az ablak, hogy a windows nem bízik a telepítésben, mert nem tudja honnan származnak az adatok. Aztán kilépek és letörli magát a dolog. Nem gondolom, hogy egyébként működne ez is... Nem tudom mit csináljak, semmi nem működik. Valami ötlet? Kellene hang a gépre.
2013. nov. 18. 19:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tehát feltelepítettem ismét úgy, ahogy szoktam. És ez sem működik. ugyan úgy nincs hang a gépen. Eszközkezelőből meg nem tudom hogy kell telepíteni, hisz nem ír olyat még mindig, hogy audió eszköz.
2013. nov. 19. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!