Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a gépemen. A...

Nincs hang a gépemen. A vezérlőpult hang eszközök menüpontban azt írja nincs hang eszköz. Már kipróbáltam egy raklap drivert, de semmi. Némelyik telepítés még meg is szakadt, mert hogy nincs audio eszköz. Nem értem tipp?

Figyelt kérdés

AIDA64-el megnéztem a gépet

Alaplap neve:

IBM ThinkCentre M52

a Multimédia/Hangkártya menünél pedig ez van írva:

Analog Devices AD1981HD @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

egyikhez se találtam drivert.

elképzelhető hogy más driver is hiányzik a gépről?

a Vezérlőpult/Felügyeleti Eszk./Számítógép kezelés/Eszközkezelő menü pont alatt csak a hangeszköznél van egy kérdőjel

Windows XP SP3 van fent



2012. nov. 15. 14:55
 1/6 Wich válasza:
jó helyen keresgélsz az eszközkezelőnél. A sárga kérdőjelre katt jobb gombbal és illesztőprogram frissítése. SZtem ennek be kell jönnie....
2012. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Driver magician progival keresd meg a drivert hozzá.Tölsd le ,telepísd fel, baloldali listában fentről a harmadikra kat- "driver frissités".jelöld ki a hangezközt a listában-lent jobb oldalt peddig letöltésre kat.Ha így ne vagy benne biztos hogy mrlyik driver lesz jó hozzá, akkor mégegy szer csinád végig a műveletett"driver magician megnyit-driver frissítés-megjelenő listábol kijelölöd hang eszköz szöveget és az alsó rublikában le lesz irva az eszközröl minden,az útólsó szoveg egy (URL)azt az URL-t bemásolod a a keresődbe és akkor pontos drivert gogsz kapni hozzá.Mert akkor a gyártó oldaláról tölti le.
2012. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeket, de nem használ egyik sem.... a Driver magician nem találja az eszközkezelő meg szintén :S
2012. nov. 15. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Probáld meg ezt a drivert,Enter code-ot ird be, ami a alatta van sárga mezőben,azokat a feket rublikába ird be a letöltéshezz.Link lent:


[link]

2012. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Drivergenioust tudom ajánlani. Nekem sincs alaplap telepítőlemezem, én is mindig azzal szoktam telepítés után okoskodni.
2013. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gepzene ***** válasza:
Tápkábel kihúz, gép szétkap, hangkártya ki, vissza, megint ki, és párszor még... Amikor úgy döntesz, hogy elég, akkor hangkártya rögzít, tápkábel be, és próba.
2013. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!