Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp-m van csak c lemez...

Windows xp-m van csak c lemez van és igy nem engedi telepiteni a windows 7 et c lemezt nem lehet formázni. Hogy csináljam hogy telepiteni lehessen rá a windows 7 et?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


format opcio

2013. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Telepítõrõl bootolj és formázd a c-t.
2013. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem olyat nem lehet
2013. nov. 12. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
haat ,akkor eleg x..ar lehet neked ,mert nalam lehet pl: ma ket linux distrot probaltam ki ..most win 8.1 pro-n vagyok..formazassal stb. - valamit rosszul csinalsz
2013. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csxeba ***** válasza:

Olyan nincs, a telepítő CD-t rakd be, majd indítsd újra a gépedet. Ahogy indul majd ki fog írni egy F billentyűt amit nyomni kell a BIOS-ba való belépéshez. Általában F2 szokott lenni. Menj a BIOS-ba, keresd meg a boot settings vagy vmi ilyesmi menüpontot. Ott a Boot device priority-nél kell beállítani előre, hogy a CD olvasóról boot-oljon. Utána őjraindítás és mehet a telepítés.


Alternatív:

Bizonyos gépekben van boot menü, ezt is az elején írja ki, hogy mivel hozhatod elő, nálam F12, de van ahol Esc. Ott egyszerűen kiválasztod a boot menüből a DVD/CD olvasót és már bootolja is.


Viszont ha ennyire nem értesz ilyen alap dolgokhoz akkor tragédia is lehet a telepítésből. Nézz róla egy videót YouTube-on, hogy hogyan kell Windows 7-et telepíteni!

2013. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem csak refesh meg load driver van haveromnak lehet mindet ami a képen is van
2013. nov. 12. 17:34
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat most már sikerült
2013. nov. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!