Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zombis posztapokaliptukus...

Zombis posztapokaliptukus játékokat ismertek?

Figyelt kérdés

Mondanátok olyan játékokat, amiket neten lehet játszani és ingyen játszhatóak? Inkább ilyen MMORGP-s féleségekre gondolok....

És ha tudnátok valami linket is adni, ahol lelehet szedni?


Találtam DayZ, DeadZ, ilyen játékokat de azokat nem tudom honnan lehet letölteni...



2013. nov. 12. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha egy minimális összeget szánsz rá van két remek: Left 4 Dead és ennek a második része. :D Itt át lehet élni pl miylen 4 en eggyütt játszva menekülni a zombik elől, próbálva eljutni a menekülést jelentő helyekig. Meg sok más játékmódban is van lehetőség tolni, szerintem jelenleg a legjobb zombis játékok között vannak.
2013. nov. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Left4Dead-et ismerem, de ahhoz nem kell minimális pénz se, hogy neten játsz, kipróbáltam. Én olyanra gondolok, ahol nagy mezőket, városrészeket lehet bejárni...és ha lehet, több emberrel találkozni is benne. De köszönöm az ötletet..
2013. nov. 12. 15:40
 3/3 anonim válasza:
Én a Dead Islandot élveztem nagyon az összes kiegészítővel és a Dead Rising 2-t, az 1-et is kipróbáltam volna ha nem csak konzolra adják ki...:( A Resident Evilekben nincs nagy bejárható terület, de jó sztorija van és lényegében ilyen gyűjtögetős féle játék... A Left 4 Dead-be csak hülyülni lehet haverokkal számomra agyatlan zombi hetelés az egész... Ennyit tudtam ha még eszembe jut valami akkor írok még...
2013. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!