Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD-R lemezre (4,7GB), lehet...

DVD-R lemezre (4,7GB), lehet több dvd filmet írni? (DVD Video)

Figyelt kérdés

(konvertált filmekről van szó, amiket aviból-dvd-be konvertáltam) ha lehet ashampoval, akkor hogyan kell?

Ashampoo 6 és 9 programom van


2013. nov. 9. 03:01
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg lehet, de nagyon gané minőséget kapsz majd előre mondom.

Pl. ehhez hasonló programok kellenek hozzá, mint a Corel DVD MovieFactory.


De szerintem jobban jársz ha az asztali DVD lejátszód DivX -esre cseréled. Már 6 ezerért is jót kapni. Nekem nem rég döglött be az asztali lejátszóm, vettem egy akciósan 7 ezerért egy Philips DVP3750 -est, mindent lejátszik USB -ről és DVD -ről, kezeli az NTFS fájlrendszert is, ami ritkaság ebben az árkategóriában.

2013. nov. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

már sikerült így: (azt hozzáteszem hogy sorozatról beszélünk)

nah szóval: avitodvd-vel átkonvertáltam eddig 3 részt(200-valahány giga), utána dvdshrink-el összefűztem őket :) így lett egy nagy fájl :) elvileg asztalin úgy van, hogy egymás után jönnek az epizódok, csak még nem írtam ki dvd-re :)

2013. nov. 9. 06:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!