Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik monitort ajánljátok és...

Dodo92 kérdése:

Melyik monitort ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés

Engem érdekelne,hogy a felsorolt monitorok közül melyik a jobb és miért? Illetve hátrányaik, előnyeik. Tapasztlat?

Esetleg ha van más javaslat,más monitor jobb vagy minőségesebb, vagy talán tisztább képet ad.

Lényeg, sokat játszok ( LoL, Assassin's Creed, Call Of Duty) és filmezésre is fontos, hogy jó legyen. Tehát olyan monitor érdekel ami megfelel ezeknek. Illetve fontos,hogy analóg kimenet legyen, hanem DVI vagy HDMI, a videokártyám miatt.

Ár értékben középkategória érdekel. Méretben max 23' mert nincs több hely.


1) [link]

***** lg-23EA63V-P *****


2) [link]

****** Asus VS239HR ******


3) [link]

***** BenQ G2320HDBL *****


4) [link]

***** BenQ GW2255 VA *****


5) [link]

****** Philips 226V4LAB/00 *****


6) [link]

***** Dell S2240L *****


7) [link]

**** ViewSonic VG2233 *****


8) [link]

****** Asus VS229HR ******



2013. nov. 6. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik Asus-t vedd meg.
2013. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, indok is érdekelne. Miért pont azt. Eddig sima TN panelos Asusom volt/van, és most esetleg nyitnék az IPS panel felé, érdekelnek esetleg valami hátrányok, előny az tudom h szebb kép.
2013. nov. 6. 16:22
 3/7 Osynho ***** válasza:

IPS előnye, hogy szebb a kép, pontosan. A hátránya, hogy drágább, de ez mára nem olyan jelentős, mint pár éve, így én hanyagolnám a TN-t.


Nem tudom az árakat, esetleg bevehetnél a listába egy Dell UltraSharp U2312HM-et is. :) Nekem 2311-em van és nagyon jó monitor!

2013. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem a Dell U2312HM, tényleg nem rossz, csak kicsit gyenge a 8ms válaszidő. Az nem nyújt hátrányt?
2013. nov. 6. 17:15
 5/7 Osynho ***** válasza:
Olvass véleményeket, teszteket, mindenhol elégedettek vele.
2013. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, ez igaz. Nem tom miért de hajlok az LG oldalára amit elsőnek irtam, valahogy az jobban megfog, és elvileg csak az a gond vele, h ha nem stabil az asztal akkor rezeg egy kicsit. De ez a Del sem rossz simán megvenném ha nem lenne az a 8ms,igy csak gondolkodom rajta.
2013. nov. 6. 18:23
 7/7 Osynho ***** válasza:
Nem gond a 8ms.
2013. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!