Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen alkalmazásokat ajánlaná...

Milyen alkalmazásokat ajánlanátok lumia 520-ra ami pótolja az alapokat?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazásokra lennék kiváncsi ami mondjuk netforgalmat számlál és limitál, gyorsbeállításokat rak a startra (pl.:wi-fi ki/be kapcsoló)atb.

2013. okt. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A data sense ami adatforgalmat számol. De elvileg benne kell lenni a telefonba. (Vagy vodás vagy??! mert olvastam valahol hogy ott lehet hogy nincs). A gyors beállítások pl. wifi, adatkapcsolat stb. azt pedig a connectivity tiles nevű program tudja. Persze rengeteg program van még a telefonra :)
2013. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, ment a zöld. Egyébként még nincs meg a teló.
2013. okt. 30. 17:17
 3/4 anonim válasza:
Én zseblámpa, angol-német-magyar szótár, cstopper, akkumulátorfigyelő, időjárás előrejelző, névnapokat jelző, és ami fontos jegyzettömb ingyenes applikációkat töltöttem le. A zseblámpa jó, igaz hogy nincs LED a telcsin, ami világítana, de a kijelzőt erős fehér fénnyel világíttatja amig ki nem kapcsolom, és éjjel a lakásban ezzel elég jól lehet látni :)
2013. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Data sense nekem rajta volt (T-Mobile-os a telefon), Connectivity Tiles-ből meg van alap és van színes is, nagyon hasznos kis ikonok (adatforgalom, wifi, bluetoth amiket használok sűrűn). Érdemes még letölteni olyant, ami youtube videóból ingyen mp3-at készít, ez nagyon jó, akkor van olyan applikáció, ami szintén ingyenes, és a telefonon levő zenéből részeket tud kivágni, pl kedvenc zenéd részletét csengőhangnak berakhatod...
2013. dec. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!