Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Xbox360?

Melyik a legjobb Xbox360?

Figyelt kérdés

sziasztok. nem ertek hozza csak jatszani akarok. de nem akarok gagyit venni.


talaltam olyanokat h elite meg pro meg E meg S meg tudom is en. melyiket ajanlanatok? miket nezzek meg?


ebayrol linkelhetnetek olyat ami szerintetek teljesen jo AR/ERTEK aranyban.


Kinectet nem szeretnek...


koszi a valaszokat.


2013. okt. 22. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

alapjába véve nincs különbség a gépek között. az elite, arcade, pro stb a felszereltségre utal. van-e hozzá vincseszter, hány kontroller van hozzá alapból stb..


de azért mégiscsak van különbség. a régebbi gyártásúak, nem voltak túl megbízhatóak sokak szerint, kivéve a jasper alaplapos gépek, na de ez lényegtelen most neked...


amit érdemes venni az mindenképpen az új "S" vagy másként "slim" modell. ez egy ráncfelvarrott kiadás, fekete színű, változtattak a külső megjelenésén. kevésbé melegszik, kisebb a fogyasztása, csendesebb, van benne wifi.


szóval ha veszel akkor vegyél olyat ami slim, és ha belefér a keretbe amit rászánsz akkor legyen hozzá minimum 250GB vincseszter.


én innen vettem, ajánlom őket: [link]

2013. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. megy a pipa :)
2013. okt. 26. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

köszi. még annyi, hogy ez az xbox360 E nekem is új volt, eddig nem hallottam róla. mivel ez az S-nek az újabb kiadása így ez is jó lehet.


szóval mindenképp S vagy E modellt vegyél, ha veszel. és lehetőleg minél nagyobb HDD-vel.


a használt konzolokat kerüld, lehet hogy oka van annak hogy eladják.. pl ha már egyszer javítva volt 3led hibával, akkor az a gép újra tönkre fog menni csak idő kérdése, viszont akkor már nem biztos hogy javítható lesz.


ha eredeti játékokkal akarsz játszani akkor mindenképp új konzolt vegyél, boltban, garanciával. pl konzolstudió.hu-nál, sokkal olcsóbb mint media markt vagy tesco vagy stb.. sőt webáruházak között is a legolcsóbbak között van.


ha internetről letöltött játékokkal akarsz játszani (ilyenkor ugrik az online multiplayer lehetősége, ami amúgy is fizetős szóval én pl ritkán használtam és nem is hiányzik.) akkor RGH-s gépet vegyél. ehhez tudom ajánlani az xmedia360.hu-t, ők a legjobbak az országban.


én bő 1 évig használtam gyári állapotban a konzolt, aztán megcsináltattam az RGH-t bele és több mint egy éve így használom. nem bántam meg.

2013. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!