Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 közül melyik a legjobb?

Windows 7 közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Mármint Ultimate, Enterprise, Professional, Home Premium stb.
2013. szept. 24. 20:00
 1/5 soccerway ***** válasza:
2013. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy melyik a legjobb win7
2013. szept. 24. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt összetudod hasonlítani, hogy miben különböznek. Az Ultimate nyújtja a legtöbbet, de kérdés, hogy kitudod-e használni ezeket a lehetőségeket. Természetesen ahhoz már erősebb pc is kell. Amúgy a Home Premium tökéletesen megfelel otthoni célokra.

2013. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Mindegyik ugyan olyan jó, csak háttér szolgálásokban különböznek.

A Home Premium -nak van a legkevesebb extra szolgáltatása, utána növekvő sorrendben a Professional, majd a Ultimate/Enterprise. Az utolsó kettőt azért írtam per jellel mert ugyan az a kettő, csak licencelésben különböznek. Az Enterprise mennyiségi licences, kereskedelmi forgalomba nem kapható. Az Ultimate -t viszont mindenki meg tudja vásárolni.

Hogy pontosan milyen szolgáltatásokban különböznek megtalálod a neten.

[link]

[link]


Egyébként egy átlag felhasználónak teljesen elég, amit a Home P nyújt.

2013. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz
2013. szept. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!