Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen konzolt érdemes venni?...

Milyen konzolt érdemes venni? PS3 vagy Xbox 360? Ár, teljesítmény, kompatibilitás szempontjából melyik a jobb?

Figyelt kérdés
PC-t terveztem venni nemrég, de belegondoltam, hogy mi értelme a PC-nek játék szempontjából? A konzolnak nagyobb jövője van, a legjobb játékok konzolra jelennek meg előbb, aztán PC-re lehet, hogy meg sem jelenik. Ezért PC helyett veszek konzolt, csak nem tudom melyiket vegyem. Olyan kéne, amivel nem lesz gond évekig, és minden új játékot vinni fog.
2013. okt. 20. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg Xbox One?
2013. okt. 20. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Most jönnek a következő generációs konzolok, nehogy már most vedd meg a régit. Az új játékokat ki sem fogják már adni ezekre. A konzolnak nincs nagyobb jövője szerintem. Amennyiért megvennél jópár játékot a konzolodhoz, annyiból kijön egy brutális PC, amin ingyen játszhatsz. De válaszolva a kérdésedre a PS-en valamivel jobb a grafikája a játékoknak.
2013. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor PS4?
2013. okt. 20. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
én is inkább az új generációs konzolokat ajánlom, de ne xbox one hanem ps4, az sokkal jobb lesz
2013. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha az újakból kéne választani, akkor PS4. A Microsoft eléggé lejáratta magát ezzel az xbox-szal.

Itt egy kis videó az Xboxról: http://www.youtube.com/watch?v=a8iRjQL_0MQ

2013. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor egyértelműen PS4.
2013. okt. 20. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:
És konzolnál hogy működnek a dolgok? PS4-el pl lehet PS3-as játékokkal játszani?
2013. okt. 20. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
állítólag lesz néhány ps3-as játék ps4-re, de azokat le kell tölteni, mert ha berakod a ps3-as játékot, azt nem fogja olvasni
2013. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nicolas0766 válasza:
Szerintem lehet majd,hogy vinni fogja a ps3-mas jatekokat,hisz a ps3 viszi a ps2-os jatekokat a ps2 meg viszi a ps1-es jatekokat.Szerintem arilag is meg minosegben is jobb a ps4.
2013. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Most jönnek a következő generációs konzolok, nehogy már most vedd meg a régit. Az új játékokat ki sem fogják már adni ezekre. A konzolnak nincs nagyobb jövője szerintem. Amennyiért megvennél jópár játékot a konzolodhoz, annyiból kijön egy brutális PC, amin ingyen játszhatsz."


A mostani generációt a fejlesztőknek támogatniuk kell vagy 2 évig még. Az ex gen piaca nagyon nagy, addig míg nem állnak át next genre a maguk zsebéből húznák ki a pénzt mert a játékuk piaca jóval kisebb lesz, szóval egy olcsóbb "exgenes" konzol mai napig jó vétel lehet.

A jövő szempontjából. Egy konzol élet ciklusa kb 6 év, ma hiába vennél IB-e CPU-t Titan SLi-vel, 6 év múlva hol lenne? Persze nyilván akkor már a konzol elég kompromisszumos megoldás lesz egy akkori közepes PC-hez mérten is, de még mindig adott az új játékok alá is és az igazi előnye meg az exkluzív címek.

Azzal meg lehet újat mondok de PC-n se csak a warez létezik...

2013. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!