Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? (többi lent)

Mi lehet a gond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Felraktam a gépemre a Win Xp Pro-t amiben 3.2 ghz-es Pentium 4 ment .... kivettem a pentium 4-et és kicseréltem egy persze azonos socketű 2.4 Ghz-es Celeron-ra .... villámgyorsan és szépen feláll de amint felált a proci beáll 100%-ra és nonstop pörög (üresben) ... ami gyanús hogy nagyon vacak hűtéssel max terhelés mellett is "csak" 42 C-re megy fel ... BIOS-ban pihenéskor 30 C :D

Szóval mi lehet a baki ? :)



2013. okt. 20. 11:53
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Felraktad a proci driverét is???

Nem csak az alaplapnak, sok esetben a procinak is van drivere, amivel pl. tudja kezelni a 2 magot, optimalizálja, energiatakarékos módba tud váltani, stb. Ha ezek nincsenek rajta, akkor egy magot vagy nagyon rosszul használja az XP. Ha pedig egy teljesen más driver van rajta, okozhat efféle hibákat.

2013. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közönöm a választ .. de tényleg ... de ember gondolkozzál már!

Leírtam a kérdésben hogy milyen prociról van szó tudhatnád de még ha nem is tudod utánanézhetnél hogy ezenkek az őskövületkenek az idejében még nem volt kétmagos processzor ...

2013. okt. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!