Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Illegális dolog lenne amit...

Illegális dolog lenne amit csinálni fogok?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben filmeket töltök le netről és ezeket kiírom DVD-re.De már annyi írott filmem van hogy egyszerűen már nem tudom hova rakni.Ezért arra gondoltam hogy eltudnám adni 500 forintért darabját.Szerintetek lehet valami baj ebből? szerintem 500 forintért megéri.Attól hogy internetről szedtem le és hogy nem eredeti adtól még ellehet adni. Nem??
2013. okt. 20. 13:15
1 2
 11/16 soccerway ***** válasza:
másnap.
2013. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerinted attól, mert sokan csinálják, már legális lesz? Attól, mert a hatóságok csak ritkán kapcsolnak le egy-egy terjesztőt, vagy kalózoldal-üzemeltetőt, attól még törvényellenes.
2013. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért venné meg valaki tőled másoltan, ha otthon ő is ugyanúgy letöltheti?
2013. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor szabadulj meg tőle!

Ajándékozd oda haverodnak, vagy egyszerűen dobd ki, és máris nem lesz ott a szobádban az a sok felesleges DVD.

2013. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van erre még nem is gondoltam oda adom a haveroknak.
2013. okt. 20. 15:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se teljesen legális, de mivel nincs belőle bevételed, nem valószínű, hogy ezért sittelnének le. :D
2013. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!