Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Illegális dolog lenne amit...

Illegális dolog lenne amit csinálni fogok?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben filmeket töltök le netről és ezeket kiírom DVD-re.De már annyi írott filmem van hogy egyszerűen már nem tudom hova rakni.Ezért arra gondoltam hogy eltudnám adni 500 forintért darabját.Szerintetek lehet valami baj ebből? szerintem 500 forintért megéri.Attól hogy internetről szedtem le és hogy nem eredeti adtól még ellehet adni. Nem??
2013. okt. 20. 13:15
1 2
 1/16 soccerway ***** válasza:
Ha van olyan hülye aki 500-at ad érte, akkor nyugodtan add el, de csak ismerősnek, akkor nem fog érte senki sem megbüntetni.
2013. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Abszolút törvény ellenes .
2013. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

mért büntetnének meg????

nem csak én csinálom ezt rajtam kívül még több 100 ember.

Amúgy akkor meg minek vannak ilyen filmletöltős oldalak?????

2013. okt. 20. 13:21
 4/16 anonim ***** válasza:
ha csak nem híre megy, mert minél többen tudják, minél több helyen reklámozod a pénzért adott illegális filmjeidet, annál nagyobb az esély, hogy bebukod, mert persze ez illegális...
2013. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem igen vannak filmletöltős oldalak. Azokon az oldalakon egy filmet sem fogsz megtalálni, csak a linket ami a filmre mutat és amit egy fájlmegosztóról fogsz letölteni vagy torrentről. Ez sem véletlen, hogy így oldják meg, mert bizony nem egy legális dolog. Attól hogy sokan csinálják, még illegális...
2013. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel, és ésszel, dobd be egy féltéglával a Media Markt kirakatát, csapj a hónod alá egy fasza laptopot, és mond azt a rendőrségen, hogy annyian csinálják ugyan ezt. Szerintem megúszod ! :)
2013. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

írott vagy eredeti illegális vagy nem ha letöltöm UGYANAZ nekem teljesen mind1

csak jó lenne ha már megszabadulnák ettől a sok DVD filmtől.

2013. okt. 20. 13:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Illegális, de ki nem sz@rja le? Arra vigyázz, hogy ne legyen otthon készleted, csak megrendelésre írj, hogy ha a nyomorék zsaruk rád törnek ne találjanak semmit.
2013. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6#: Kár hogy nálunk az emeleten van az MM:\
2013. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 soccerway ***** válasza:

"csak jó lenne ha már megszabadulnák ettől a sok DVD filmtől."


Rakd ki az utcára másnak már nem lesz ott.

2013. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!