Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az edigital weboldalon fizetni...

Az edigital weboldalon fizetni kell postaköltséget?

Figyelt kérdés

azt írja az oldalon( [link] hogy nem, de valahol meg azt olvastam hogy kell

ezt rendelném:

[link]


2013. okt. 19. 18:14
 1/4 belapus ***** válasza:

"VESZED, VISSZÜK!

INGYEN HÁZHOZ SZÁLLÍTÁS MINDEN TERMÉKÜNKRE!


Szeretnénk, ha októberben Te is megtapasztalnád az online vásárlás kényelmét! Vásárolj online áruházunkban és mi értékhatártól függetlenül mindent ingyen kiszállítunk Neked, oda ahova kéred akár a munkahelyedre is, így nem kell otthon várnod a futárt.

Október 3-október 20 között a kiválasztott nagyháztartási gépet is ingyenesen szállítjuk ki, egyenesen a lakásodba!"


Eszerint még van egy napod.

2013. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha most rendelem meg de mondjuk 22én hozzák ki akkor se kell fizetnem?
2013. okt. 19. 18:38
 3/4 belapus ***** válasza:

Jó kérdés, de szerintem a megrendelés napja számít.A vásárláshoz regisztrálni kell.Ezután berakod a kosárba a terméket, és a folyamat végén látni fogod a végösszeget.Ha ott nem fog szerepelni szállítási díj, akkor még belefér.

Éppen ma kaptam tőlük csomagot 1 700 forinttért, ingyen szállítással.Online fizetést választottam, azt is csak 2 nappal később kellett teljesítenem, amikor beérkeztek hozzájuk a megrendelt termékeim.Újabb 2 nap és meg is kaptam.

2013. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor még van pár órám megrendelni :)
2013. okt. 19. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!