Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a multimédiás cd rom?

Mi az a multimédiás cd rom?

Figyelt kérdés
Ha fősulin van egy ilyen feladat, hogy egy multimédiás cd romot kell elemezni akkor mégis mire gondolnak? Meg vagyok lőve.
2013. okt. 18. 20:33
 1/8 soccerway ***** válasza:
2013. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aztaaaa, guglira nem is gondoltam! Ekkora ötletet...

Ha te sem tudod a választ, akkor kérlek ne fáradj ilyen h.lyeségekkel.

2013. okt. 19. 02:07
 3/8 soccerway ***** válasza:
Szerintem hagyd a fősulit, ha ennyire gyökér vagy. Esetleg kérdezd meg a tanárt, ha nem érted a kérdést.
2013. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eléggé ostobaság legyökerezni valakit ilyen aprócska infóból, amennyit te tudsz rólam.

Nem vagyok egy buta kislány, mint ahogy gondolod. Elég jó munkám van (magyar viszonylatban pláne), most ezt a sulit is el kell hozzá végeznem, mert folymatosan fejlődni kell. Ez nem egy informatikus képzés, csak annyi komponensből áll, hogy sajnos tartozik hozzá egy ilyen is. Én pedig informaitkai alalfabéta vagyok, ezt vállalom.

Ezért urambocsá' gondoltam, fel merészelek tenni egy kérdést ezen az oldalon, ami ugye pont erre való. Hogy segítsünk egymásnak. Mert amit más nem tud, azt én kisujjból kirázom, és fordítva.

Erre te, hogy itt vezesd le a napi stresszt és a frusztrációidat, csak azért szólsz hozzá a kérdéshez, hogy burkoltan lehülyézz (aztán bónuszként nyíltan le-gyökerezz). Szerinted nem az volt az első, hogy megkérdeztem a guglit? Miután ott nem kaptam megfelelő választ, gondoltam, majd itt. Erre jöttél te...

2013. okt. 19. 13:49
 5/8 soccerway ***** válasza:

Pedig a google 3. találata pont erről szól: [PPT]

Interaktív multimédiás CD elemzése - Eszterházy Károly Főiskola.... HA ez a minta sem elég, akkor semmi.

2013. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én nem találtam ilyet. Nálam a harmadik találat a University of Calgary által kibocsájott 1996 február 1.-i cikk.

De annyit még én is tudok a gugliról, hogy különböző szempontok alapján jeleníti meg az eredményeket személyre szabva.

2013. okt. 19. 14:48
 7/8 soccerway ***** válasza:
2013. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!