Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tablet PC-t...

Hogyan lehet tablet PC-t újratelepíteni?

Figyelt kérdés
Nem gyári adatokra visszaállítani,hanem újratelepíteni

2013. okt. 12. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy:MOST KOMOLYAN,HONNAN TUDOD,HOGY TUDOK-E ROOTOLNIstb.????????????????MEGÍRTAM:ISMERSZ?NEM!!!
2013. okt. 14. 14:22
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha rootolni rudsz , akkor romot cserélni is.Megint kötekedsz.Gratulálok.Nem ismerlek de ha kiírtad ezt a kérdés abból egyértelműen le lehet szűrni,hogy nem értessz hozzá..3. -jára írom le ugyan ezt, de nem vagy képes felfogni,és és megint azzal jössz hogy" ismersz?Honnan tudod hogy nem tudok .......".De nyílván még egyszer meg fogod kérdezni, és kötekedni fogsz,mert nem vagy képes felfogni,amit az előbbi 3 novellában írtam.
2013. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
[...felfogom...]
2013. okt. 14. 15:14
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Pontozd csak le minden egyes válaszom,de akkor sem lesz igazad.
2013. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden válaszod???Egyet pontoztam le!Ennyire kell kötekedni??Ha mérges vagy,ne velem "ordíts"XDDDDD
2013. okt. 15. 14:08
 16/16 A kérdező kommentje:
Na,beszéltem az ismerősömmel,új tabletet vett
2013. okt. 21. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!