Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Kindle ebook olvasó megvásár...

A Kindle ebook olvasó megvásárlása után is kell majd fizetni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy magd kell regisztráni valahol. És arra lennék kinvácsi hogy majd kell ugymond "berleti dijat" fizetni? :D


Előre köszönöm :)



2013. okt. 11. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, semmilyen 'bérleti díj' nincs.

A regisztráció nem kerül semmibe. A regisztrációval vásárolhatsz az Amazonon (de nem kell, és én ezt nem is használom), ill. a Kindle-n levő könyveket szinkronizálhatod vele, küldheted sz.gépről a Kindle-re (a reg. után kapsz egy kindle email címet, erre elküldve a könyvet, a Kindle-n megjelenik).


Természetesen a Kindle csak egy eszköz, tartalmat (ekönyveket) neked kell rá tölteni, erre több lehetőség is van:

- az Amazonon vásárolsz, ez pénzbe kerül, de van néhány ingyenes is (sajna magyar nyelvű könyv nem sok van)

- a sz.gépen már meglevő könyveket USB vagy Wifi-n átküldöd a Kindle-re.

A neten rengeteg könyvet találsz és tölthetsz le ingyen is. A nem megfelelő formátum esetén a Calibre programmal konvertálhatod.


Természetesen a Kindle más Amazon szolgáltatásokra is jó, napi sajtó, újságok elérése, de ezek zöme fizetős, nálunk vagy nem elérhető, vagy angol.

2013. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Szerinted akkor megérik Kindle olvasót vásárolni?

2013. okt. 12. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Kindle van, szeretem. Ha szeretsz olvasni akkor megéri, hasznos.


A Kindle mellett ajánlom még a Nook ebook olvasóját is.

2013. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!