Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom telepíteni csak a...

Hogy tudom telepíteni csak a memóriakártya olvasó részt?

Figyelt kérdés
Van egy vodafone-os mobilinternet modemem amiben van micro-sd kártya foglalat! nem szeretném maga a vodafone programot telepíteni,mert már adsl net van csak a memókártya foglalatot szeretném használni,ezt hogy tudom megoldani??
2013. szept. 20. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem sehogy, mert nálam is akartak használni egy ilyen suttyóságot, és csak ha feltelepítettük az egészet, akkor működött a kártyaolvasó is. Cumi!
2013. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:
Hát elméletileg az eszközt mindenképp fel kell telepítened, de ehhez nem minden esetben szükséges a vodafonos program is. Találsz az eszközön magán (ha megnyitod) jobklikk csatlakoztatás után, megnyitás, driver mappát, és onnan feltelepíted csak az eszközt! Nem garantált hogy minden típus esetében működik ez!
2013. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy nincs driver eszköz,mert a vodafone programmal együtt telepít mindent, ez egy hatalmas szivatás :D na mind1 azért köszi nektek
2013. szept. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!